Menu

SLUŽBY HOTELU HANÁCKÝ DVŮR

Náš hotel v Olomouci nabízí stylová restaurace s letní zahrádkou, salónky pro školící a prezentační akce, pro hosty je k dispozici hotelové parkoviště a trezor v recepci, faxové a internetové služby. Na požádání přistaveno naše partnerské hotelové taxi. Rádi Vám také na přání zajistíme průvodce pro Olomouc. Recepce je otevřená každý den od 7:00 do 22:00 hod.

SALONKY

Pro firemní školení, porady, jednání, semináře a prezentace jsou připraveny tři salonky. Kapacita dvou salónků je po 15 osob a většího 35 osob. Ve všech saloncích je možno mít k dispozici flipchart, promítací plátno, video, TV a další servis.

SPORTOVNÍ AKTIVITY

Zázemí v našem hotelu najdou také Ti, kteří do Olomouce přijedou na kole. Bezpečná úschova kol je samozřejmostí. V blízkosti hotelu vede známá a oblíbená cyklistická stezka na Svatý Kopeček, svým povrchem je vhodná i pro in-line bruslení. Rádi Vám poradíme - máme pro Vás řadu tipů na cyklovýlety.

Kromě cyklistiky můžeme pro Vás na přání zajistit celou řadu sportovních a relaxačních programů. (bowling, squash, tenis, badminton, minigolf atd.)

SLUŽBY A SERVIS PRO HOSTY

Rádi Vám na přání zajistíme

  • Průvodce pro Olomouc a okolí
  • Faxové a internetové služby
  • Praní, čištění a žehlení prádla
  • Taxi
  • Půjčovna koloběžek Kostka